Pražiareň kávy Classic Coffee

 
 
 

Prečo práve káva?

 
Pretože káva je azda najpreferovanejší spoločenský nápoj na každú príležitosť, je pomocníkom i prostredníkom spoločenskej komunikácie a bežným pohostením na rôznych poradách, konferenciách a pod. Výroba a spracovanie zelenej kávy k finálnemu výrobku prebieha v našej firme pod prísnou hygienickou kontrolou a kontrolou kvality Štátnym veterinárnym a potravinovým ústavom SR.

 
 
 
Starostlivo vyberaná zelená káva rôznych najznámejších a najkvalitnejších značiek je dovážaná zo skladov celej Európy, kam sa dostane od svetových producentov kávy prevažne z Južnej Ameriky, Afriky a Ázie. Zelené zrnká sa v požadovanom pomere, ktorý je základom chuti a arómy kávy spracujú upražením veľmi vysokou teplotou v špeciálnom pražiacom stroji. Následne vychladnutá káva sa buď priamo balí alebo sa melie na určenú hrúbku. Priame balenie zaručuje jedinečnú, neopakovateľnú chuť a čerstvosť kávy. A keď sa spojí kvalita, rozumná cena, čerstvosť a rýchlosť dodávky, vzíde z toho výrobok, ktorým sa naša firma môže skutočne pýšiť už od začiatku jej vzniku.
 
 
"Naša firma Classic coffee pôsobí na území mesta Piešťany od roku 1993 a každodenne prináša na stoly svojich zákazníkov nielen čerstvo praženú kávu, ale i oriešky rôznych druhov."
 
 

Otváracie hodiny

 
Pondelok: ZATVORENÉ
Utorok - Piatok: 7.30 - 17.00
Sobota: 9.00 - 12.00
Nedeľa: ZATVORENÉ
 
 
Príďte a vychutnajte si kávový obrad v našej predajni!